PIKE NIJE ZNAO KAKO DA SMUVA ŠAKIRU, PA JOJ POSTAVIO HIT PITANJE: Ona mu odgovorila VRHUNSKI, a sad su jedan od najlepših parova!

Pevačica Šakira i fudbaler Žerar Pike važe za jedan od najlepših slavnih parova.

Razlika u godinama ih nije sprečila da imaju skladnu vezu i podižu dvoje dece. Šakira i Žerar su se prvi put sreli tokom Svetskog prvenstva u fudbalu 2010. godine.

Foto: Instagram

U jednom od intervjua on je priznao da je bio opčinjen njenom lepotom i da se zaljubio na prvi pogled. Govorio je o tome da je njegov prvi razgovor sa Šakirom bio vrlo nespretan.

– Ona je već bila tamo jer je pevala na ceremoniji otvaranja i pitao sam je kakvo je vreme – objasnio je Žerar jednom prilikom.

Očekivao je da ona neće ništa odgovoriti, međutim pevačica je na to šaljivo odgovorila i dala mu detaljan opis vremena u Madridu.

– Znam da je on jedina osoba koja je sa mnom ne zbog nekog drugog interesa, već zbog ljubavi koja nas spaja – zaključio je Pike.

Foto: PrintScreen

Izvor: Kurir

By E.P.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *